Jump to content
De verkoop is gestopt op SimTogether.com. Downloads blijven toegangelijk tot 30 januari 2026. Op die datum stopt SimTogether en zal offline gaan. Bedankt voor je support de afgelopen jaren! ×

Nick en Sem

Members
  • Posts

    3
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Nick en Sem

  1. Voor mijn zoon heb ik train simulator gekocht. Ik heb een aantal Nederlandse treinen gekocht. En ik heb op deze site een aantal routes gedownload. Wat moet ik exact nog kopen om gebruik te kunnen maken van deze Nederlandse spoorlijnen? Ik hoor het graag.
  2. Hartstikke bedankt voor de informatie. Nu is het mij helder. Super bedankt!
  3. Hallo, Mijn zoon en ik hebben het spel gekocht. Moet ik een NS trein gekocht hebben eerst voordat ik deze route kan rijden? Ik krijg een foutmelding dat er geen NS trein bekend is. Dan kan ik kiezen voor Edit of Exit.
Home
Activities
Sign In

Sign In



×
    Search In
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.Privacy Policy